                    Enhet: DP700A7D-S02UK (DP700A7D-S02UK)
                    2203-005482 Keramikkondensator 100nF, 10%, 10V, X5R, TP, 1005
                    I lager
                    8,-KÖP
                    0404-001595 Schottky-diod,B2100,100V,2000mA,SMB,TP
                    I lager
                    13,-KÖP
                    2007-007942 R-chip 1MΩ, 1%, 1/16W, DA, TP, 1005
                    14,-KÖP
                    2203-007456 1000nF-25V kondensator SMD, 10%, X5R, TP, 1005
                    23,-KÖP
                    0401-000132 Signaldiodbav99, 70V, 215M
                    14,-KÖP
                    2007-000071 Chipmotstånd 22Ohm, 5%, 0,063W, DA, TP, 1608